kumelendik telefon

Sosyal Medya

Web Tasarım Yazılım

Kümelendik Platformu

İnternet gündelik yaşantımızın ayrılmaz bir parçası durumundadır. İnternet dünyasında ne kadar büyük bir trafiğin döndüğü tahmin edilebilir boyutlarda değildir. İnternet siteleri üzerinden yapılan işler ve bu işlerin etki alanı her geçen gün artmaktadır. Arama Motorları, Sosyal paylaşım Siteleri her geçen gün daha fazla dünyamıza girmekte ve daha fazla başvurduğumuz platformlar haline gelmektedir.

Günümüzde Gelişmiş İnternet Uygulamaları ( RIA-Rich İnternet Application) olgusu internet hakimiyetini daha ileriye taşımaktadır. Bundan sonra tahminimiz odur ki ; internet kullanıcılarının daha fazla tercih ettikleri siteler , bünyelerinde ses ve video barındıran web sayfaları olacaktır. Hızına ayak uydurulamayan internet dünyasında tüketici etkileşimi de her geçen gün aynı hızla artmaktadır.

İnternet ile uyumlu olarak hayatımıza giren “mobil teknolojiler” , “akıllı telefon” ve “yazılımlar” geleneksel yaşam tarzlarımızı değiştirmektedir. Bu değişiklikler yaşam alışkanlıklarımızı hızla değiştirirken ticaret hayatımıza da yeni kurallar getirmektedir.
İnternetin hızına yetişemeyen işletmeler yarışta geri kalmaktadırlar.
Ticaret hayatında rekabet edebilmenin ön koşulu ; İNTERNETTE BULUNMA’DIR.
İnternette bulunabilmenin gerekleri ise

- Güçlü bir SEO ile
- Güçlü bir SEO ÇALIŞMASI / ORGANİK SEO ÇALIŞMASI yapmak
- Arama Motoru Optimizasyonu çalışmasını yapmak
- Google uyumlu site ile Google sıralamasına girmek
- Google reklamı ile Google da üste çıkmak ve
- Google da üst sıralarda yer almak
şeklinde değerlendirilebilir.

Hiç şüphesiz ki; internette üçüncü kişilerin fark edemediği işletmeler tahmin edilemeyecek büyük bir pazardan mahrum kalacaklardır. Süreci okuyabilen işletmeler konusuna hakim bir CEO ile Google Uyumlu Siteleri üzerinde Arama Motoru Optimizasyonu çalışmasını yaparak ( SEO ÇALIŞMASI )

- Google da üst sıralara çıkabilir ve geniş bir pazara hitap edebilirler.
Arama Motoru Optimizasyonunda yer alacak ürünler için zaman ve mekan tahdidi olmadan geniş pazarlara hükmetme imkanına sahip olacaklardır.