kumelendik telefon

Sosyal Medya

Kümelendik Gözüyle

Evden Eve Nakliyat Ticarileştirme Projesi Nakliye Market

 Bu günlerde sıkça duymaya başladığımız Ticarileştirme olgusuna güzel bir örnek Evden Eve Nakliye sektöründen çıktı.  Rekabet ortamının hızlı yaşandığı Evden Eve Nakliye sektöründe bir çok işletme bulunuyor. Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de bilgi kirliliğinin yaşandığı malum. Rekabet eden işletmeler ise farklı farklı kapasitelere ve birikimlere sahip.

Evden Eve Nakliye hizmetinin kalitesini araç filosundaki araçların büyüklükleri, yine araçların yeni olup olmadıkları, taşıma ekipmanlarının temizliği, ekipman ve donanımların yeterli/yetersiz oluşları, nakliye işletmelerinin kurumsallıkları, personellerin kalifiye olup olmayışları,  yöneticilerin profesyonellikleri gibi unsurlar belirliyor. Müşteri memnuniyeti açısından güven olgusu öncelikli olmak üzere kalite ve ekonomik fiyatlar önem arz ediyor.

Nakliye Market ; müşterilerin beklentilerini karşılayabilecek kapasitedeki nakliye işletmelerini envanterine alarak müşterilerine sunuyor. Bilişim sektörünün neredeyse bütün imkanlarının  aktif olarak Nakliye Market projesinde kullanması müşterilerin bir çok alternatif yolla nakliye işletmelerini tanımalarını, soru sorabilmelerini ve fiyat teklifi alarak randevulaşmasını sağlıyor. Bu yeni inovasyon aynı zamanda ticarileştirme olgusuna da başarılı bir örnek oluyor. Nakliye Market lisanslama yoluyla Türkiye’nin birçok ilinde hizmet veriyor. Sektörün duayen işletmelerini müşterilerine sunarak hem müşterilerin güvenli, kaliteli ve ekonomik hizmet almasını sağlıyor hem de nakliye işletmelerinin rekabet ortamında rekabet avantajı elde etmelerini sağlıyor. Nakliye Market markasını tebrik ediyor ve nakliye sektörü için hayırlı olmasını diliyoruz.