kumelendik telefon

Sosyal Medya

Web Tasarım & Reklam & Tanıtım

Web Tasarım & Reklam & Tanıtım

Kurumsal kimlik yaygın bir kelime olmasına rağmen tam olarak içerik konusunda açıklık getirilmeyen bir konudur. İşletme sahibisiniz ve kendinizi tanıtmanız gerekiyorsa Kurumsal Kimlik karşınıza çıkacaktır.

Şirket ismi, Logo, Kartvizit , Web sitesi, E-mail Adresleri, Antetli (Diplomat) zarf , Antetli kağıt , Cepli Dosya , Fatura / irsaliye / tediye, Not defteri ve formlar kurumsal kimliğinizi oluşturan materyallerdir.

Kurumsal Kimlik teknoloji ile doğru orantılıdır. Bugün internet iş hayatında büyük bir öneme  sahiptir. İş yapabilme gücü bazı sektörlerde internet ile sağlanabilmektedir. İşletmenizi sanal dünyada ön plana çıkarmak rakiplerinizin önünde olmanızı sağlayacağından, özellikle arama motoru optimizasyonu (seo) ile kitlelere Kurumsal Kimliğinizi daha hızlı aktarabilirsiniz. Kümelendik Platformu  Seo  Konusunda Profesyonel Ekibi ile işletmenizi sanal dünyada çok daha hızlı görünür hale getirecektir. 

Kümelendik Platformu tüm materyalleri bir arada sunmaktadır. Yapılması gereken tüm çalışmalar tek çatı altında sürdürülmektedir.